გაერთიანების საქმიანობის ანგარიშის გაცნობა
21 აპრილს, სასტუმრო მუზეუმში ყაზახურ-ქართული ეკონომიკური გაერთიანების გამგეობის თავმჯდომარემ დამფუძნებელ წევრებს გაერთიანების 2021-2022 წლის საქმიანობის ანგარიში გააცნო.
შეხვედრას ყაზახეთის რესპუბლიკის სრულუფლებიანი ელჩი საქართველოში მალიკ მურზალინი, საელჩოს წარმომადგენელი, ყაზახეთის საპატიო კონსულები - ლევან ბაღდავაძე, ირაკლი კაკალაძე, გიორგი აბაშიძე, გაერთიანების დამფუძნებელი წევრები,  კერძოდ, საქართველოში ყაზახური კაპიტალის ან კაპიტალის თანამონაწილეობის მქონე კომპანიების „ხალიკ ბანკი საქართველოს“, „კაპიტოლ ჯგუფის“, „ბათუმის ნავთობ ტერმინალის“, „რომპეტროლ საქართველოს“, „სილქ როუდ რეალ ისთეითის“, „GK Logistics”-ის წარმომადგენლები და გამგეობის წევრები ესწრებოდნენ.
ანგარიშის წარდგენის ფარგლებში მორიგი სამუშაო შეხვედრაც გაიმართა. შეხვედრის მიზანს, განვლილ პერიოდში დაგეგმილი და განხორციელებული აქტოვობების მიმოხილვა, დამდგარი შედეგების შეჯერება, მიმდინარე გამოწვევების განხილვა და საშუალოვადიანი სამომავლო გეგმის გაცნობა წარმოადგენდა.

Ознакомление с Отчетом о деятельности объединения
21 апреля, в гостинице «Музей», председатель Правления Казахстанско-Грузинского Экономического Объединения представил отчет о деятельности объединения за 2021-2022 годы членам-учредителям.
На встрече присутствовали полномочный посол Республики Казахстан в Грузии Малик Мурзалин, представитель посольства, почетные консулы Казахстана - Леван Багдавадзе, Ираклий Какаладзе, Георгий Абашидзе, члены-учредители ассоциации, в частности представители компаний с казахстанским капиталом или долевым участием в Грузии «Халик Банк Грузия», «Капитол Группы», «Батумского нефтяного терминала», «Ромпетрол Грузия», «Силк Роуд Реал Истейтс», «GK Logistics» и члены правления.
В рамках презентации отчета состоялась также очередная рабочая встреча. Цель встречи состояла в том, чтобы рассмотреть мероприятия, запланированные и реализованные в прошедший период, сравнить наступившие результаты, обсудить текущие вызовы и представить среднесрочный план на будущее.